SPA Morena

SPA MORENA hotele w Polsce noclegi turystyka konferencje spa ŁagówSpa Morena jest nieco oddalona od ścisłego centrum Łagowa. Jej szarosrebrzysta świetlista fasada pięknie kontrastuje z kolorami otaczającego parku. Przestronne i gustowne wnętrza holu i recepcji w kolorach szarości, złamanych bieli z dodatkiem srebra zapraszają do środka. Postmodernistyczna restauracja oraz sale konferencyjne skłaniają do spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń. Centrum Spa Morena to atrium o przeszklonym dachu, w którym swobodnie rosną egzotyczne gatunki roślin aksamitno zielone palmy i srebrzyste agawy. Wspaniale kontrastują one z czerwienią mebli. Sąsiaduje z nim bezpośrednio atrakcyjnie wyposażony basen. SPA Morena dysponuje jednocześnie 48 przestronnymi i wygodnymi pokojami.. W dolnej części budynku mieści się kompleks nowocześnie wyposażonych gabinetów.


SPA MORENA hotele w Polsce noclegi turystyka konferencje spa ŁagówSPA MORENA hotele w Polsce noclegi turystyka konferencje spa ŁagówSPA MORENA hotele w Polsce noclegi turystyka konferencje spa ŁagówSPA MORENA hotele w Polsce noclegi turystyka konferencje spa Łagów
 

SPA MORENA hotele w Polsce noclegi turystyka konferencje spa Łagów
SPA
Zabiegi spa to ceremonie stanowiące holistyczne podejście do pielęgnacji ludzkiego ciała. Inspirowane naturą, działają jak żywioły. Przywracają harmonię, łagodzą stres, napięcia, wyciszają, wprowadzają w krainę łagodności, ale też dodają energii, wzmacniają i regenerują siły, przywracają wiarę w siebie i swoje możliwości. W atmosferze ciepła, magii zapachu, dźwięku, przyćmionego światła pragniemy zaoferować maksimum odprężenia, zadowolenia i luksusu.

 

SPA MORENA hotele w Polsce noclegi turystyka konferencje spa Łagów
KONFERENCJE
Spa Morena dysponuje dwiema salami konferencyjnymi. Pierwsza może pomieścić około 100 osób. Poprzedza ją wewnętrzny należącym do niej hol. Klimat tej sali służy skupieniu, zapewnia komfort słuchania i mówienia. W nieco innym charakterze jest druga sala konferencyjna przeznaczona dla ok. 200 osób. Jej jasne przeszklone wnętrze służy ożywionym dyskusjom, polemikom i wymianie doświadczeń. Obie sale konferencyjne mają łatwy dostęp do restauracji czy przyozdobionego w tropikalną roślinność atrium.

 

SPA MORENA hotele w Polsce noclegi turystyka konferencje spa Łagów
RESTAURACJA
Restauracja Morena urządzona jest w gustownym - nieco postmodernistycznym charakterze. Miękkie białe światło sączące się poprzez liczne klosze lamp stwarza nastrój ciepła i spokoju. Oprócz jakości samych potraw zadbano o ich nazwy rozbudzające apetyt poprzez opisowość. Można tu zjeść Roladki z indyka nadziewane kompozycją mozarelli z morelami z odrobiną sosu czekoladowego, a na deser śmietanowowaniliową babeczką otoczoną sosem truskawkowym..

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!