POD BASZTĄ

POD BASZTĄ hotele w Polsce restauracje konferencje turystyka Pod Baszta to wspaniale urządzony modernistyczny budynek znajdujący się naprzeciw murów zamkowych. Po przekroczeniu drzwi niepozornej miejskiej kamieniczki wchodzi się do holu, który prowadzi wprost do wysokiej i przestronnej sali do której dzięki olbrzymim oknom wdziera się światło nieba i wody. Budynek stoi bowiem nad brzegiem jeziora. Dzięki temu otwarciu na monumentalny pejzaż, główna sala staje się miejscem niezwykłym, magicznym, zasysającym krajobraz w swe pokaźne wnętrze. Efekt ten wspomagany jest poprzez harmonijne urządzenie obiektu, w którym meble - stoły, czerwone fotele, kanapy czy obrazy na ścianach stanowią rodzaj statystów uzupełniających wspaniałe dzieło natury. Miejsce to pełni rolę dwupoziomowej restauracji, sali balowej, konferencyjnej, a dzięki uzbrojeniu w scenę i ekran kinowy odbywają się tu często imprezy kulturalne.


POD BASZTĄ hotele w Polsce restauracje konferencje turystykaPOD BASZTĄ hotele w Polsce restauracje konferencje turystykaPOD BASZTĄ hotele w Polsce restauracje konferencje turystykaPOD BASZTĄ hotele w Polsce restauracje konferencje turystyka
 

POD BASZTĄ hotele w Polsce restauracje konferencje turystyka
RESTAURACJA
Restauracja "Pod Basztą" znajduje się w przestronnym wnętrzu z przepięknym widokiem na jezioro. Menu obfituje w różnorodne potrawy, a ich nazewnictwo - ze względu na charakter lokalu - oparte jest na dowcipnych artystycznych określeniach. Można tu zjeść na przykład: Picassy czy Przysmak Van Gogha. Warto do tego dobrać sałatkę np. El Greco czy Minimal Art a na koniec uraczyć się - robiącym furorę niczym Gioconda - przysmakiem - Mona Lizać.

 

POD BASZTĄ hotele w Polsce restauracje konferencje turystyka


KONFERENCJE
to świetnie urządzona, dwupoziomowa przestrzeń ze sceną pudełkową. Może pełnić funkcję sali widowiskowej, teatralnej i konferencyjnej dla ok. 400 osób. Nie bez znaczenia jest też możliwość bezpośredniego przeniesienia rozmów czy dyskusji nad brzeg jeziora.

 
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!