Zamek Joanitów
Zamek Joannitów

POLSKA - LUBUSKIE
66-220 Łagów
ul. Kościuszki 3
tel/fax.: 48 68 341 2119 / 010

www.zamek-lagow.pl
recepcja@zamek-lagow.pl

SPA MORENA
SPA MORENA

POLSKA - LUBUSKIE
66-220 Łagów
ul. Chopina 2C
tel.: 48 68 32 12 035

www.spamorena.pl
recepcja@spamorena.pl 

Pod Basztą
Zamek Joannitów

POLSKA - LUBUSKIE
66-220 Łagów
ul. Kościuszki 5
tel.: 48 68 341 20 34
fax: 48 68 341 20 10

SPA MORENA hotele w Polsce noclegi turystyka konferencje spa ŁagówSPA MORENA hotele w Polsce noclegi turystyka konferencje spa ŁagówSPA MORENA hotele w Polsce noclegi turystyka konferencje spa Łagów
 

Serdecznie zapraszamy do Zamku Joannitów, Spa Morena oraz Restauracji „Pod Basztą”.

Nasze obiekty znajdują się w malowniczej miejscowości Łagów. Miasteczko otaczają lazurowe jeziora, bukowe lasy i wzgórza morenowe. Stwarza to idealne warunki do spotkań biznesowych połączonych z relaksem w odnowie biologicznej i na łonie natury.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie organizacji pobytów grupowych oraz indywidualnych. Zaliczmy się do najbardziej atrakcyjnych miejsc w Polsce.

Oferujemy łącznie 126 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach, do wyboru kuchnie staropolską i lekką śródziemnomorską. Posiadamy w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz Spa & Wellness z krytym basenem. Zapraszamy do organizacji konferencji, sympozjów, seminariów, szkoleń, spotkań biznesowych i integracyjnych oraz bankietów. Każdą ofertę przygotowujemy w oparciu o indywidualne oczekiwania, sugestie oraz możliwości finansowe klienta.

SPA MORENA hotele w Polsce noclegi turystyka konferencje spa Łagów

Zamek Joannitów
jest główną atrakcją turystyczną Łagowa. Odrestaurowany stanowi obecnie zwarty kompleks o niezwykle stylowym charakterze. Szeroka klatka schodowa prowadzi wprost na pokryty szklanym dachem renesansowobarokowy dziedziniec , który jest sercem zamku.

szczegóły...

SPA MORENA hotele w Polsce noclegi turystyka konferencje spa Łagów

Spa Morena
jest nieco oddalona od ścisłego centrum Łagowa. Jej szarosrebrzysta świetlista fasada pięknie kontrastuje z kolorami otaczającego parku. Przestronne i gustowne wnętrza holu i recepcji w kolorach szarości, złamanych bieli z dodatkiem srebra zapraszają do środka.

szczegóły...

SPA MORENA hotele w Polsce noclegi turystyka konferencje spa Łagów

Pod Baszta
to wspaniale urządzony modernistyczny budynek znajdujący się naprzeciw murów zamkowych. Po przekroczeniu drzwi niepozornej miejskiej kamieniczki wchodzi się do holu, który prowadzi wprost do wysokiej i przestronnej sali do której dzięki olbrzymim oknom wdziera się światło nieba i wody.

szczegóły...

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!